Nevi Hotel Hakkında

Nevi Hotel & Suites Istanbul’a hoşgeldiniz…​

İstanbul’un kültür, alışveriş ve eğlence merkezi Taksim’in kalbinde lokasyonuyla Nevi Hotel & Suites İstanbul Taksim, misafirlerine sıcak ve konforlu bir atmosfer sunuyor. Şehir manzarasına sahip alternatifli oda ve süitler, sade ve şık tasarımlarıyla da ferah bir konaklama imkanı sunuyor.

Nevi Hotel & Suites İstanbul Taksim’ deki konaklamanızda İstanbul’un ruhunu keşfedecek, şehrin dokusunu ve kültürünü İstanbul’un en gözde konumundan tanıma imkanı bulacaksınız. İstiklal Caddesi’nin başlangıcında bulunan otel, 7/24 yaşayan şehrin keyfini çıkarmak ve gerçek bir İstanbul deneyimi yaşamak için ideal… Kültürel ve tarihi merkezlere yakınlığının yanısıra, cıvıl cıvıl İstiklal Caddesi’nin ve Taksim Meydanı’nın enerjisini size yaşatacak Nevi Hotel & Suites ; alışveriş, yeme-içme ve eğlence denince akla gelen önemli mekanlara da yürüme mesafesinde.

İnce düşünülmüş detaylarla donatılan Nevi Hotel & Suites İstanbul Taksim’ de her şey rahatınız için tasarlandı. Zarif tasarımlarıyla öne çıkan oda ve süitler pastel renklerdeki dekorasyonlarıyla tamamlandı.

İstanbul’un kalbinde olmanın keyfini Nevi Hotel & Suites Istanbul’la çıkarın.